app Najzdrowszy catering z Wyborem Menu w Polsce. Teraz -15% rabatu, kod: dbamosiebie

Hej! Jesteśmy w całej Polsce!

Sprawdź nasz catering dietetyczny w Twoim mieście.

Doskonałe składniki, pyszne dania i profesjonalną obsługę klienta, pokochało już wiele osób. Healthy Food Catering to dieta, która dojedzie niemalże do każdego miasta w Polsce. Dlatego nie musisz rezygnować z diety, jeśli masz zaplanowaną delegację, podróż służbową lub krótki wyjazd do innego miasta. Szybko i sprawnie możesz zmienić swoje miejsce dostawy używając do tego naszej aplikacji mobilnej. Zmiany adresu możesz dokonywać do godziny 9:00 dzień przed planowaną dostawą, a zamówienie możesz złożyć już dzień przed dostawą do godziny 7:00! 

Zamów dietę do 7 rano, a przyjedzie do ciebie już następnego dnia!

Sprawdź gdzie dowozimy

Wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości w wyszukiwarce poniżej. Jeżeli twój kod pocztowy widnieje w tabeli to znaczy, że dowozimy do Ciebie!

Dostawy cateringu dietetycznego Healthy Food

Dostawy są dostępne w większości miast Polski:
Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu i wielu innych. Sprawdź gdzie jeszcze dowozimy!

Koszt dostawy

Dostawy we wszystkich dużych miastach realizowane są bezpłatnie. Dostawa w miejscowościach okolicznych może być ograniczona czasowo i wiązać się z dodatkową opłatą, o czym informujemy w trakcie procesu zamawiania diety.

Godziny realizacji dostaw

Na terenie wszystkich miast dostawy odbywają się od 2:00 – 8:00, przy czym klient wybiera DO której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 5:00 lub 6:30. Dostawy nie są realizowane na konkretną godzinę podaną przez klienta. W miejscowościach okolicznych – dostawy mogą odbywać się w godzinach wcześniejszych (zależnie od lokalizacji) np. do 5:00, lub późniejszych np. od 6:00 -8:00.

Jeśli nie jesteś pewien?

Jeżeli te godziny dostaw nie są dla Ciebie odpowiednie lub masz dodatkowe pytania, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym BOK i sprawdź, czy możemy je dopasować do Ciebie.

Jak dostaczamy?

Wszystkie dostawy realizowane są w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb np. kod do klatki, klucz do klatki przy okazji pierwszej dostawy i wszelkie dodatkowe informacje pozwalające spokojnie i bezpiecznie dostarczyć kurierowi Twoją paczkę. W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiedniego sposobu dostawy.

Sprawdź nasz catering w Twoim mieście

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #